Pojďme do nové školky. Budeme si hrát a přitom se učit!

Proč?

Protože:

předškolní vzdělávání představuje počátek individuálního vývoje dítěte, z něhož se následně odvíjí vývoj celé osobnosti.

Proč k nám?      Protože:

  • náš nový unikátní vzdělávací program v sobě zahrnuje hru s čísli, číslicemi i číslovkami, samozřejmě se slovy…v češtině i angličtině!
  • zaměřujeme se na činnosti, které podporují učení prostřednictvím vlastní zkušenosti, rozvoj trpělivosti, soustředění, představivosti a logického myšlení!
  • proces učení (poznávání) a socializace je každému dítěti usnadněn individuálním přístupem!
  • děti se u nás rády naučí správně mluvit, být samostatné a sebevědomé!
  • čísla se stanou pro děti kamarády, neboť přirozeně doprovázejí jejich denní činnosti ve školce!

(Pro dospěláky: slovo matematika už nebude pro nikoho strašákem, už nikdy!)

  • každý den zažije každá holka a každý kluk spoustu zajímavých situací a dozví se mnoho důležitých věcí!

Rodiče dnes vědí, že:

dětství není jen přechodným stavem do doby, než se jedinec stane dospělým. Je to velmi důležité období, během něhož se vytváří z každého dítěte jedinečná autonomní bytost.

My víme, umíme a chceme:

poskytnout každému dítěti dostatek zajímavých podnětů, podpory a prostoru, aby se mohlo plně rozvíjet. Aby nemělo strach. Víme, že dětství je klíčové pro rozvoj psychických i fyzických schopností, pro utváření sociálních postojů. Pro radost ze života dnes i zítra. Proč?

Proč MY?:

protože ke každé oblasti výchovy a výuky dítěte si klademe soubor otázek a jejich odpovědím věnujeme mimořádnou péči. Přemýšlíme, vyhledáváme, informujeme a vzděláváme se, zkoušíme, ptáme se, sledujeme, vyhodnocujeme, komunikujeme. Naši pomocníci v našem neustálém zlepšování se jsou:

„KDO, CO, PROČ, KDE, S KÝM“